Canliradyoyodinleme.Net - İyi Dinelemeler.

Slowtürk DinleSlowtürk
Slowtürk radyo aşkın frekansı sloganıyla yayın yapan ve yayınladığı Türkçe slow şarkıları seçerken sloganı doğrultusunda hareket ederek aşkı yüreğinizde hissetmenizi sağlayan yayınlar yapmaktadır. Doğan yayın grubuna dahil olarak yayın hayatını sürdüren Slowtürk radyo kanalında Türkçe slow şarkılar yayınlanmaktadır. Türkçe slow şarkıları seslendiren ünlü yorumcuların şarkılara yansıttıkları duyguları yüreğinizde hissetmek için Slowtürk radyo dinleyin. Dinlediğiniz şarkıda kendinizden bir şeyler bulmanızı sağlayan sözler ve sizi derinden etkileyen müzik tınılarını en iyi şekilde hissetmek için Slowtürk radyo yayınlarını takip edin.
Slowtürk radyo  kanalını ister cep telefonunuzun radyosundan, isterse internetinden dinleyebilirsiniz. Slowtürk radyonun karasal ve internet yayınları bulunduğu için elinizdeki radyo yayınlarını size dinletebilecek her türlü cihazı kullanarak slowtürk radyoyu dinleyebilirsiniz. Slowtürk radyo kanalında yayınlanan slow Türkçe şarkıları ister kendiniz dinleyin, ister sevdiklerinizle dinleyin, isterse sevdiklerinizi sevindirmek için sıradaki şarkıyı istek yapın. Slowtürk radyo kanalındaki en hit slow şarkıları dinleyerek gününüzü gün edin. Slow şarkılara ruhlarını katan Yıldız Tilbe, Tarkan, Burcu Güneş, Ferhat Göçer, Hadise, Sertap Erener gibi ses sanatçılarının seslendirdiği slow şarkıların sözlerinde kendinizden bir şeyler mutlaka bulursunuz. Son dönemin popüler sanatçılarından Fettah Can’ın seslendirdiği duygusal slow şarkıları ir kez daha dinlemek isteyeceksiniz. En duygusal ve en içten slow şarkıların yayınlandığı Slowtürk radyo kanalının eşsiz ses iletim teknolojisini slow şarkılarda çok iyi hissedeceksiniz. Pop müziğin duayenlerinden olan Barış Manço, Erol Evgin, Sezen Aksu gibi sanatçıların seslendirdiği slow şarkıların sözlerini düşünerek kendinizi müziğin ritmine kaptırın. Slowtürk radyo kanalında yayınlanan istek programlarında ve internet üzerinden yapılan oylamalarda beğendiğiniz slow şarkıları işaretleyerek Slowtürk radyo listesinin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.
Slowtürk radyonun aşkın frekansı olmasın sağlayan yayınladığı birbirinden popüler ve hit slow şarkılardır. Dönemin en popüler olan şarkıları ile geçmişin en çok sevilen slow şarkılarının harmanlandığı programlarla geçmiş ile şimdiki zaman arasında köprü kurulması sağlanmaktadır. Dinleyicilerin etkilendiği bu tür yapımlar sayesinde Türkçe slow şarkıların nesiller boyunca dinletilmesi ve unutulmaması sağlanmaktadır. Günümüzün en popüler slow şarkılarını dinlerken sevilen müziklerin yayınlanmasına sevinirken, geçmişte popüler olmuş ve güncelliğini halen koruyan duygusal slow şarkıları dinlerken de kendinizi şarkının içinde hissedebilirsiniz. Günümüz Türkçe slow şarkılarının yayınlandığı programlar ile geçmişin Türkçe slow şarkılarının yayınlandığı programlar peşpeşe yayınlanarak dinleyicinin her iki zaman diliminde yapılan slow şarkıları kıyaslaması sağlanmaktadır. Günümüz aşkları gibi biraz yüzeysel olan günümüzün Türkçe slow şarkılarına kıyasla, her şeyin ve her duygunun tam manasıyla yaşandığı geçmiş dönem Türkçe slow şarkıları kıyaslanamaz bile. En iyi sözlerin anlatmaya çalıştığı aşkları seslendiren şarkıcının müziğin ritmini bir kenara bırakıp kendi hissettiklerini söylediği şarkıya yansıtmasıyla bir duygu seli yaşanabilmektedir. Bu anlatımın pek çok örneği günümüzde ve geçmişte bulunmaktadır. Bu nedenle Türkçe slow şarkılar dinlemek herkesin hakkıdır. Mükemmel sözler, sözleri adeta canlandıran müzik ritimleri ve şarkıya can katan seslendirme tekniği slow şarkılarda gün yüzüne çıkmaktadır. Tüm bu sebeplerden ötürü slowtürk radyoda yayınlanan Türkçe slow şarkıları dinlemek gerekir.
Slowtürk radyo kanalında yayınlanan her bir Türkçe slow şarkı aslında gerçekte yaşanmış bir duyguyu yansıtmaktadır. Kimi şarkıda yaşanılan bir aşk tüm ihtişamıyla anlatılmaya çalışılırken, kimi Türkçe slow şarkıda ayrılık konusu işlenmektedir. Yaşanılan duyguların en iyi hissedilmesini sağlayan Türkçe slow şarkıları slowtürk radyo farkıyla dinleyin. Yaşadığınız duyguları en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayan Türkçe slow şarkıları isterseniz slowtürk radyo vasıtasıyla sevdiklerinize dinletmek için istek yapın.

1 yorum :

Slow Radyolar
Pop Radyolar